Praktický lékař pro děti a dorost

Máte doma novorozence, batole, budoucí nebo stávající školáky a hledáte pro ně adekvátní zdravotnickou péči? Zavítejte tedy do naší ordinace v Praze 12 – Modřanech, kde se o Vás a Vaše děti dobře postaráme.

Novopečeným maminkám nabízíme kompletní pediatrickou péči a pravidelné kontroly novorozených dětí, které v naší ordinaci můžete zaregistrovat. Pro ty z Vás, které máte s péčí o svá miminka nějakou starost, samozřejmě nabízíme i poradenství v oblasti péče o dítě.

Díky své praxi je schopna rozeznat velké množství běžných nemocí, které děti nejčastěji postihují, a zaměřuje se také na prevenci vzniku těchto onemocnění. Díky tomu dochází u mnoha dětí k posílení imunity, což je skvělým startem do jejich života.

V rámci ošetřování dětí a mladistvých také dbá na provádění preventivních prohlídek, při kterých zjišťuje aktuální fyzický a zdravotní stav svých pacientů. Zároveň jí preventivní prohlídky slouží jako jakýsi souhrn vývoje pacienta, který pomáhá monitorovat jeho zdraví a dokáže případně včas zachytit možná onemocnění.